Prověřené autobazary Německo

V Německu můžete narazit na přibližně stejný počet autobazarů jako u nás. A každý už určitě slyšel o jejich velmi dobré pověsti. Ta je pravdivá, ale jen z určitého hlediska a rozhodně nelze věřit všemu, co se povídá. I v Německu totiž můžete narazit na podvodníky, stočené kilometry a na bouraná auta, která se tváří jako nebouraná. Pochybným prodejcům aut se totiž nevyhnete v žádné zemi a dokonce ani v Německu.

Prověřit autobazar není vůbec jednoduché a všude můžete narazit na podvodníky. Ideální je, pokud budete v bazarech hledat jen taková vozidla, ke kterým je k dispozici servisní knížka a především technický průkaz bez kterého rozhodně nad koupí auta ani nepřemýšlejte.

Díky servisní knížce, kterou by mimo jiné mělo mít každé vozidlo, můžete zjistit alespoň přibližně počet najetých kilometrů, dokud bylo vozidlo poctivě servisováno v autorizovaném servisu. Zaměřte se i na předchozí majitele, čím víc majitelů vozidlo v minulosti mělo, tím pochybnější vozidlo je.

Do jakého autobazaru v Německu zavítat, o tom se můžete informovat hlavně na internetu, kde je informací, různých recenzí a názorů některých návštěvníků skutečně požehnaně. Snadno se tak můžete informovat i o tom, jakým bazarům se raději vyhnout a to i v rámci České republiky, kde nemají bazary příliš dobrou pověst. Existují ale pochopitelně i výjimky, o kterých je dobré vědět.

Inzerci ojetých i nových vozidel najdete hlavně na internetu. Nikdy se ale nespoléhejte jen na informace nebo fotografie, vždy nákup ojetého vozidla proberte se zkušeným automechanikem.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Dovoz z Německa a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.