Měsíční archív: Listopad 2014

Německé autobazary

Hodláte investovat do nákupu nového nebo ojetého vozidla? Ojeté vozy se staly v poslední době velmi prodávané a na jednu stranu se není čemu divit. Často totiž zájemci dávají přednost hlavně nízké ceně před skutečnou kvalitou a životností. To ale pochopitelně neznamená, že ojetá vozidla nemohou být kvalitní. Jejich životnost ale rozhodně nebude tak dlouhá, jako například u vozů nově zakoupených. A pokud zavrhujete nabídku autobazarů v České republice, je na čase, abyste se podívali, co všechno nabízí například autobazary v Německu. Dovoz ojetých nebo nových aut z Německa není v současné době žádnou novinkou a ohlasy na auta pocházející z Německa jsou navíc velmi pozitivní. I tak ale dovoz ojetého vozidla ze zahraničí přináší jisté nevýhody a čekají vás možné nástrahy, na které je rozhodně dobré dát si pozor.

Zahraniční inzerce je v současné době velmi snadno dostupná a to zejména díky internetu. Specializované internetové stránky zahrnují velmi rozsáhlou databázi vozidel, jež jsou v Německu na prodej.

A to jak v klasických autobazarech, tak i u soukromých prodejců, kteří se zkrátka a dobře potřebují jen zbavit svého starého auta. Nenechte se ale mýlit. Němci, jak je obecně známo, mění své vozy až čtyřikrát častěji, než Češi. Můžete se tak těšit na množství poměrně nových vozidel, které jsou navíc ve většině případů díky dobrému stavu místních silničních komunikací, ve velmi dobrém technickém stavu. To pochopitelně neplatí o všech vozidlech a tak jako tak nic nenechávejte náhodě a vozidlo si ještě před zakoupením velmi dobře prověřte.

Samotný dovoz vozidel ze zahraničí do České republiky zajišťují dokonce i některé firmy, které v zahraničí provedou řádné odhlášení. Vám, jakožto zákazníkovi, tak odpadají veškeré starosti související nejen s dovozem, ale i úřední činností.

Vložil Prodej zánovních vozidel | Tagged , , , | Zanechat komentář

TipCars autobazar

TipCars autobazar není klasickým autobazarem, který by zřizoval a provozoval pobočky v různých koutech České republiky. Jedná se o inzertní server, kde je možné inzerovat a prodávat ojetá i nová motorová vozidla.

Největší nabídku zahrnují zejména osobní automobily nebo užitkové vozy, kterých se zpravidla zbavují drobné firmy za účelem nákupu nových vozů do svého vozového parku.

Nabídka na internetových stránkách TipCars autobazaru na natolik rozsáhlá, že si zaručeně vyberou i ti nejnáročnější zájemci o ojeté vozy.

Jak ale správně vybrat ojetý automobil a to ať už z bazaru nebo od soukromé osoby? Dáme vám několik rad, jak si zaručeně vybrat naprosto správně!

V první řadě nutno zmínit, že byste se neměli nechat na první pohled unést naprosto dokonalým vzhledem. O vzhledu to totiž není, pokud kupujete ojeté auto. U zcela nových vozidel si můžete být technickým stavem naprosto jisti, ale u ojetých aut rozhodně není dobré dávat na čestné slovo některých prodejců v autobazarech nebo soukromých prodejců. Jejich primárním zájmem je totiž jen to, abyste za auto řádně zaplatili. Nejdůležitější je, abyste prověřili technický stav vozidla a pokud je to možné, tak i aktuální a skutečný stav najetých kilometrů. V některých případech je možné počet zjistit z knihy, která by měla být součástí auta, ale není tomu tak vždy. Rovněž si dejte pozor na to, aby mělo vozidlo veškeré doklady a to včetně velkého i malého technického průkazu. Pokud některé doklady chybí, ať už je na tom vozidlo jakkoli, rozhodně od něj dejte ruce pryč, protože s největší pravděpodobností by se mohlo jednat o vozidlo kradené.

Vložil Prodej zánovních vozidel | Tagged , , , | Zanechat komentář

Autobazar AAA

AAA Auto je bezpochyby jedním z největších autobazarů, který působí hned v několika městech České republiky. Navíc přináší velmi širokou paletu služeb, kterou rozhodně ocení každý náročný zákazník. Ať už je ve vašem zájmu auto prodat nebo jej naopak koupit, zaručeně si přijdete na své. Již 22 let si zákazníci mohou vybírat z nepřeberného množství automobilů, které jsou na jednotlivých pobočkách nabízeny. Čeho všeho se tedy můžete dočkat na veškerých pobočkách společnosti AAA Auto?

Potřebujete koupit ojeté vozidlo, ale obáváte se, že nebudete mít peníze na jeho financování? V tomto případě rozhodně není žádný důvod k obavám, protože AAA Auto přináší zákazníkům dokonce i několik možností, jak financovat nákup ojetého vozidla z bazaru. Financování je navíc přizpůsobeno zcela vašim běžným výdajům a finančním potřebám a mimo jiné se ihned po zakoupení stáváte majitelem vozidla právě vy. Na místě, ještě před odjezdem, je možné přímo sjednat veškeré dostupné pojištění, zejména pak povinné ručení a havarijní pojištění, bez kterého se mnohé vozy na splátky rozhodně neobejdou. Velmi příjemnou službou pro řadu majitelů vozů je zejména výkup ojetých vozidel. Tato velmi příznivá a rychlá služba je pro mnohé zárukou, že jejich vozidlo bude během několika minut vykoupeno. Proces vykoupení vozu za hotové je skutečně poměrně rychlý a cenu stanovuje bazar AAA Auto. 

Autobazar AAA Auto disponuje celkem jednadvaceti pobočkami rozmístěnými po celé České republice. Naprosto totožné služby jsou poskytovány na jakékoli pobočce, kde jsou navíc zaměstnáni profesionálové v oblasti prodeje aut.

Vložil České autobazary | Tagged , , , | Zanechat komentář

Jelínek autobazar Teplice

Autobazar Jelínek má velmi dlouhou tradici v oblasti prodeje ojetých vozidel. Mimo prodeje se ale zaměřuje i na další služby, které již několik let spolehlivě poskytuje Autobazar Jelínek svým novým i stávajícím zákazníkům. Nutno zmínit i autopůjčovnu, kde si každý zájemce může zapůjčit vůz podle svých vlastních představ, půjčovna je navíc cenově dostupná pro každého zájemce. Autobazar Jelínek je možné navštívit v Teplicích, ale i v Ústí nad Labem, přičemž v obou dvou bazarech je nabídka velmi rozsáhlá. O tom se ale mimo jiné můžete přesvědčit dokonce i na oficiálních internetových stránkách Autobazaru Jelínek, kde je k dispozici velmi rozsáhlá databáze vozidel, jež je neustále aktualizována.

Hledáte ojeté vozidlo konkrétní značky? Chcete se o něm dozvědět co možná nejvíce informací? Pak se podívejte na internetové stránky, které obsahují velmi širokou databázi jednotlivých vozidel, které je navíc možné snadno dohledat právě podle značky nebo prodejní ceny.

Chcete-li si ale vozidlo prohlédnout osobně, není problém zavítat přímo do autobazaru, kde vám bude vůz řádně představen a je možné si dokonce na místě zkontrolovat jeho aktuální technický stav. Autobazar Jelínek mimo prodeje vozidel zajišťuje dokonce i výkup vozidel a to za hotové, zprostředkování prodeje vozu a prodej vozidel na protiúčet nebo servis v oblasti přepisu vozidel a jeho technických prohlídek včetně měření emisí.

Máte-li problém s financováním ojetého vozidla, ani to pro vás zajisté už nebude problémem. Autobazar Jelínek zajišťuje několik finančních produktů, například spotřebitelský úvěr, klasický leasing nebo zpětný leasing vozidel.

Vložil České autobazary | Tagged , , , | Zanechat komentář

Autobazar Zavadilka

Autobazar Zavadilka se nachází v Hradci nad Svitavou a nabídka bazaru čítá více jak stovku ojetých vozidel, které jsou určeny k přímému prodeji. Máte-li zájem o prohlídku nabídky vozidel, je možné tak učinit hned dvěma velmi dobře známými způsoby. Jednak je nabídka k dispozici na internetových stránkách bazaru, v druhé řadě můžete uskutečnit osobní prohlídku a to přímo v místě autobazaru. Internetové stránky Autobazaru Zavadilka přináší zákazníkům poměrně jednoduchý vyhledávač, díky kterému je možné vyhledat konkrétní vozidlo, o které máte zájem.

Hlavní nabídka vozů je navíc zobrazena přímo na hlavní straně oficiálních stránek, po rozkliknutí konkrétního automobilu vám budou rázem představeny veškeré informace.

Informace týkající se konkrétních vozidel jsou poměrně rozsáhlé a podrobné. Můžete se tak snadno informovat nejen o ceně vozidla, ale i o technických údajích o vozidle nebo vybavení vozu. Výběr ojetého automobilu z bazaru nikdy není jednoduchou záležitostí a nutno zmínit, že je třeba osobní prohlídky. Jen tak je totiž možné zjistit, zda je technický stav vozidla na dobré úrovni a do budoucna bude přímo odpovídat vašim potřebám. Tak jako tak, ať už je vozidlo jakkoli na první pohled skvěle vypadají, vždy je vhodné prověřit jeho celkový stav.

Autobazar Zavadilka zajišťuje dokonce dovoz aut na zakázku. Vyberete-li si vozidlo například v zahraničí, vaší žádosti o dovoz a vyřízení veškerých formalit bude bezpochyby vyhověno.

Vložil České autobazary | Tagged , , , | Zanechat komentář