Jelínek autobazar Teplice

Autobazar Jelínek má velmi dlouhou tradici v oblasti prodeje ojetých vozidel. Mimo prodeje se ale zaměřuje i na další služby, které již několik let spolehlivě poskytuje Autobazar Jelínek svým novým i stávajícím zákazníkům. Nutno zmínit i autopůjčovnu, kde si každý zájemce může zapůjčit vůz podle svých vlastních představ, půjčovna je navíc cenově dostupná pro každého zájemce. Autobazar Jelínek je možné navštívit v Teplicích, ale i v Ústí nad Labem, přičemž v obou dvou bazarech je nabídka velmi rozsáhlá. O tom se ale mimo jiné můžete přesvědčit dokonce i na oficiálních internetových stránkách Autobazaru Jelínek, kde je k dispozici velmi rozsáhlá databáze vozidel, jež je neustále aktualizována.

Hledáte ojeté vozidlo konkrétní značky? Chcete se o něm dozvědět co možná nejvíce informací? Pak se podívejte na internetové stránky, které obsahují velmi širokou databázi jednotlivých vozidel, které je navíc možné snadno dohledat právě podle značky nebo prodejní ceny.

Chcete-li si ale vozidlo prohlédnout osobně, není problém zavítat přímo do autobazaru, kde vám bude vůz řádně představen a je možné si dokonce na místě zkontrolovat jeho aktuální technický stav. Autobazar Jelínek mimo prodeje vozidel zajišťuje dokonce i výkup vozidel a to za hotové, zprostředkování prodeje vozu a prodej vozidel na protiúčet nebo servis v oblasti přepisu vozidel a jeho technických prohlídek včetně měření emisí.

Máte-li problém s financováním ojetého vozidla, ani to pro vás zajisté už nebude problémem. Autobazar Jelínek zajišťuje několik finančních produktů, například spotřebitelský úvěr, klasický leasing nebo zpětný leasing vozidel.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán České autobazary a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.