Autobazar Auto Esa praha

Akciová společnost Autocentrum ESA je vlastníkem autobazarů užitkových a osobních vozidel, která má své hlavní sídlo v Praze.

Společnost se zabývá hlavně prodejem, nákupem a prostředkováním prodeje ojetých automobilů.

Dále samozřejmě zajišťuje ostatní standardní služby, jako je například pojičťovací a finanční činnost, technické zázemí pro opravy a kontroly vozidel a tak podobně.

V současné době má společnost Auto Esa celkově pět provozen, přičemž tři z nich se nacházejí v Praze. Dvě naleznete ve Štěrboholích a další na Černém Mostě.

Po České republice má samozřejmě další pobočku v Brně na ulici Opuštěná a v Pardubicích na ulici Pražská. Dlouhodobě se tak jedná o jeden z největších autobazarů v České republice. Pokud bychom se měli podívat do historie této společnosti, tak bychom museli zhruba do roku 1993, kdy byla založena jako společnost s ručením omezeným.

Dalším klíčovým rokem byl rok 2004, kdy společnost změnila statut na akciovku. Pokud jde o doplňkové služby, tak společnost dříve spolupracovala s DIRECT Pojišťovnou, která však na finančním trhu skončila.

V současné době má Auto Esa za partnery společnosti jako třeba HomeCredit, GE Money Auto, Essox, SAutoleasing a tak podobně. Pokud se podíváte na internetové stránky této společnosti, které naleznete na stejnojmenné internetové adrese, tak hned na hlavní stránce si můžete vybrat, jestli chcete koupit vozidlo, prodat vozidlo nebo financovat vozidlo.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán České autobazary a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.