Kelly náhradní díly

Společnost Auto Kelly působí na trhu už od roku 1994 a současně se zabývá jak prodejem náhradních dílů, tak i kompletním servisem motorových vozidel. V současné době se jedná o jednoho z největších distributorů a prodejců náhradních dílů jak na osobní automobily, tak i na užitková vozidla – nikoli na nákladní vozidla. Celkově se v České republice nachází více jak šedesát oficiálních poboček a servisů Auto Kelly, zajištěn je jak velkoobchodní, tak i maloobchodní prodej pro nové i stávající zákazníky. Ať už jde o jakýkoli automobil světové značky, autodíly je možné zakoupit právě v Auto Kelly, kde jsou navíc zaměstnáni odborníci, jež jsou schopni poradit se správným výběrem.

Značným přínosem je i Auto Kelly servis automobilů, kde jsou zajišťovány opravy i údržba nových a ojetých automobilů. Mimo jiné jsou zde prováděny i servisní prohlídky aut, jejichž záruka je stále platná a to tak, aniž by byly porušeny podmínky záruční doby. V rámci servisu jsou používány výhradně značkové autodíly, jejichž cenou budete zaručeně velmi potěšeni. Zákazníky ale určitě ocení i množství různých poboček v České republice, kterých se u nás nachází zhruba dvě stě. Nebudete tak mít příliš problém s hledáním odborného a spolehlivého servisu, který vašemu vozidlu poskytne tu největší péči.

Nechcete chodit přímo na některou z prodejen Auto Kelly? Pak zajisté oceníte internetový obchod, kde je možné nakupovat, aniž byste museli trávit čas na některé z poboček. Pokud si tedy víte rady se správným výběrem, rozhodně nebudete mít problém.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Prodej náhradních dílů a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.