Dovoz auta z Německa

I když je nabídka autobazarů v České republice opravdu rozsáhlá, mnohdy to rozhodně nestačí. A to zejména pokud jste v rámci svého vozidla opravdu náročnými uživateli, kteří si potrpí jen na to nejlepší. To ostatně platí hlavně u aut nových, které si stále častěji jezdíme kupovat právě do zahraničí. Za nižší nebo stejnou cenu nového auta totiž dostaneme daleko lepší výbavu interiéru, než v našich originálních autosalónech.

Německo je navíc od České republiky vzdáleno opravdu jen minimální počet kilometrů a není se tak čemu divit, že Češi míří právě do zahraničí.

Postup, jak si nové auto objednat a následně jej dopravit do České republiky, je daleko jednodušší, než kdybyste kupovali a přihlašovali ojeté auto, které jste zakoupili v Německu. Vozidlo totiž nemá žádného předchozího majitele a tak není nutné vyčkávat na úřadech v Německu, abyste jej řádně odhlásili a nechali prohlédnout po technické stránce. Všechno za vás navíc zařídí autosalón, ve kterém nové vozidlo kupujete. Vám pouze postačí, když si pro nové auto přijedete a následně už vše budete vyřizovat v České republice.

Všechno si samozřejmě můžete nechat zařídit prostřednictvím některé společnosti, která se přímo zabývá dovozem nových a ojetých vozidel ze zahraničí. Ačkoliv by se na první pohled mohlo zdát, že je to až příliš drahá varianta, opak může být pravdou. Některé firmy, které působí dlouhou dobu na trhu, mají s různými automobilkami nasmlouvány poměrně slušné slevy a na novém voze byste tak mohli ušetřit víc, než si možná myslíte.

Nehledě na to, že nebudete mít žádnou starost s registrací, která je poměrně zdlouhavá a pro mnohé dokonce nepříjemná.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Jak na dovoz auta a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.